Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pie mums karikatūras zīmē šīs nozares labākie speciālisti, ar daudzu gadu pieredzi. Tādēļ par kvalitāti dodam 100% garantiju.

Profesionāli zīmēta karikatūra/ saržs tiek zīmēts no Jūsu iesūtītās fotogrāfijas; Pēc zīmējuma uzzīmēšanas uz Jūsu e-pastu tiks atsūtīts karikatūras paraugs ar rēķinu; Ja būs nepieciešamas karikatūras korekcijas, Mēs tās veiksim; Pēc karikatūras saņemšanas JPG formātā, Varēsiet karikatūru uzdrukāt uz krūzes, krekla vai plakātiem neskaitāmas reizes. Kā arī izvietot sociālos tīklos facebook, twitter, draugiem utt.

Karikatūras priekšrocības: zīmēta karikatūra ir lielisks veids kā mīļi pajokot par savu draugu, kolēģi vai ģimenes locekli; karikatūra būs unikāla dāvana, un ejot ciemos nebūs jāuztraucas, ka jubilārs saņems divas vienādas dāvanas; zīmējot karikatūru būs ņemtas vērā Tavas vēlmes un idejas, turklāt to ir iespējams pasūtīt vienas dienas laikā; ērtā saņemšana neatejot no datora; karikatūra spēj pateikt vairāk nekā fotogrāfija, kas noglabāta datora atmiņā vai ierāmēta fotorāmītī. Turklāt izķirtspēja ir tik laba, ka karikatūru varēsi izdrukāt kaut vai 5 stāvu mājas lielumā!

Daži no mūsu darbiem

Image

Image

Image

Pasūti jau tagad!

Karikatūra ir unikāla un pārsteidzoša dāvana, kas iepriecinās Tevi un Tavus draugus!