Studija Trone ir tiešā reklāmas dizaina izveides izpildītājs

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pie mums karikatūras zīmē šīs nozares labākie speciālisti, ar daudzu gadu pieredzi. Tādēļ par kvalitāti dodam 100% garantiju.

Profesionāli zīmēta karikatūra/ saržs tiek zīmēts no Jūsu iesūtītās fotogrāfijas; Pēc zīmējuma uzzīmēšanas uz Jūsu e-pastu tiks atsūtīts karikatūras paraugs ar rēķinu; Ja būs nepieciešamas karikatūras korekcijas, Mēs tās veiksim; Pēc karikatūras saņemšanas JPG formātā, Varēsiet karikatūru uzdrukāt uz krūzes, krekla vai plakātiem neskaitāmas reizes. Kā arī izvietot sociālos tīklos facebook, twitter, draugiem utt.

Karikatūras priekšrocības: zīmēta karikatūra ir lielisks veids kā mīļi pajokot par savu draugu, kolēģi vai ģimenes locekli; karikatūra būs unikāla dāvana, un ejot ciemos nebūs jāuztraucas, ka jubilārs saņems divas vienādas dāvanas; zīmējot karikatūru būs ņemtas vērā Tavas vēlmes un idejas, turklāt to ir iespējams pasūtīt vienas dienas laikā; ērtā saņemšana neatejot no datora; karikatūra spēj pateikt vairāk nekā fotogrāfija, kas noglabāta datora atmiņā vai ierāmēta fotorāmītī. Turklāt izķirtspēja ir tik laba, ka karikatūru varēsi izdrukāt kaut vai 5 stāvu mājas lielumā!

Daži no mūsu darbiem

Image

Image

Image